IV Świdnik Air Festival

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe pokazy lotnicze, które odbędą się 15-16 czerwca na lotnisku trawiastym w Świdniku. Wydarzenie to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników lotnictwa, zarówno tych małych, jak i dużych.

W programie znajdą się widowiskowe akrobacje powietrzne w wykonaniu najlepszych pilotów, prezentacje nowoczesnych i zabytkowych samolotów, a także pokazy skoków spadochronowych. Podczas imprezy nie zabraknie też muzyki, na scenie wystąpią: Nosowska, Daria Zawiałow i Małe TGD.

Pokazy rozpoczną się w samo południe 15 czerwca i 16 czerwca, a całe wydarzenie potrwa do późnych godzin wieczornych, kiedy to obejrzymy widowiskowe akrobacje z wykorzystaniem efektów świetlnych.  Bilety można nabyć w online kup bilet oraz w dniu imprezy na miejscu. Nie możemy przegapić tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na własne oczy mistrzów przestworzy w akcji. Przyjdź i doświadcz magii lotnictwa!

Więcej informacji na stronie oraz profilu fb organizatora

Świdnik Air Festival

Świdnik Air Festival fb

A jeśli macie ochotę zobaczyć jak wyglądały pokazy w tamtym roku to zapraszamy do naszej relacji III Air Festival Świdnik