Kutnowska Majówka 2019

Pierwszy muzyczny wieczór Kutnowskiej Majówki upłynął pod znakiem muzyki disco polo. Na wieczornym koncercie fani tego gatunku mogli zobaczyć i posłuchać znanych i lubianych wykonawców.

Jako pierwsi wystąpili Long &Junior, którzy utworami „Tańcz Tańcz Tańcz” czy „Kolorowa sukienka” porwali publiczność do wspólnej zabawy.

W oczekiwaniu na gwiazdę wieczoru usłyszeliśmy kolejnych znanych artystów. Tym razem na scenie pojawił się zespół After Party. Wśród publiczności nie było chyba osoby, która nie znałaby słów piosenek „Ona lubi pomarańcze” czy „Aby nam się dobrze żyło”.

Ukoronowaniem pierwszego dnia koncertowej majówki był występ Sławomira. Fani oszaleli z radości kiedy Sławomir i Kajra pojawili się na scenie. I tym razem słowa utworów były znane  większości koncertowiczów. Rozgrzana do czerwoności publiczność śpiewała m.in. „Ni mom hektara” czy „Ty mała znów zarosłaś” w oczekiwaniu na najbardziej znany utwór Sławomira, czyli „Miłość w Zakopanem”.

Drugi dzień imprezy był ukłonem w kierunku fanów rocka, bluesa, hip-hopu i jazzu. Scenę nad Ochnią opanowali Łona i Webber & The Pimps Band oraz Sebastian Riedel & Cree.

Przez cały czas trwania Kutnowskiej Majówki do dyspozycji gości było wesołe miasteczko. Atrakcje Lunaparku przygotowano zarówno z myślą o małych  jaki dorosłych jego użytkownikach.

Dla pełnych wrażeń, ale głodnych uczestników majówki przygotowane były stoiska gastronomiczne.