„NIEMAPA” czyli nietypowo o Szczecinie

Do grona 11 miast, które już mają swoje niemapy dołącza wreszcie Szczecin. Niemapa to bajecznie kolorowy i atrakcyjny graficznie, nietypowy przewodnik po mieście. W niecodzienny sposób przedstawia charakterystyczne dla Szczecina miejsca i rzeczy. Przez zadania, zagadki zachęca do aktywnego i kreatywnego jednocześnie, poznawania Szczecina. Gdzie indziej, można popłynąć na sucho po zawiłym labiryncie rzecznym albo oswoić „dźwigozaury” nadając im własne, wymyślone imiona?

Niemapa wymyślona przez „Mamy Projekt” stworzony przez Małgorzatę Żmijską i Joannę Studzińską w ko-kreacji z mieszkańcami Szczecina, pozwala nie tylko najmłodszym na nietypową aktywność poznawczą i samodzielne miejskie odkrycia.

Szczecińska wersja niemapy została wydana w nakładzie 15.500 egzemplarzy i można ją otrzymać bezpłatnie w Centrach Informacji Turystycznej i w czasie imprez organizowanych przez Urząd Miasta w 3 wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej) lub pobrać w formacie pdf ze strony www.niemapa.pl.

Wszystkie materiały nieoznaczone są własnością zoomevent.pl